Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сè Деца Патот Патување 4 Парче Деца Кревет Set - Ватенка, Опремени Дното Лист, Рамни Врвот На Состојба, Стандардна Големина Pillowcase, Сива, Црвена, Сина, Жолта

Сè Деца Патот Патување 4 Парче Деца Кревет Set - Ватенка, Опремени Дното Лист, Рамни Врвот На Состојба, Стандардна

DEN 959.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сè Деца Патот Патување 4 Парче Деца Кревет Set - Ватенка, Опремени Дното Лист, Рамни Врвот На Состојба, Стандардна Големина Pillowcase, Сива, Црвена, Сина, Жолта.Се вклопува во стандардна големина деца/креветчето душек.На Ватенка е 42" x 57".Стандардна големина pillowcase 20" x 30".Опремени Дното Лист 28" x 52" x 8".Станот Врвот Лист 45" x 60".Изработени од 100% Мека Полиестер Микрофибер ткаенини.Оваа забавна и активна Патот Патување 4pc деца кревет во собата е совршен за вашиот мал тркач, шарени транспорт тема на автомобили, камиони, busses и повеќе сите на патот патување!Бои сива, црвена, сина, жолта и зелена боја.За Деца од 1 до 4 години.Боја : Патот Патување Бип Бип, Своето време за "Патот Патување" со оваа забавна 4 Парче Деца Кревет во Собата.Вклучува деца големина ватенка, опремени дното лист, рамни врвот на состојба и стандардна големина pillowcase.Ова активно ватенка е зафатен пат кој карактеристики автомобили, busses, firetrucks, депонија камион, оган мотори и повеќе.на ватенка е сива, црвена, сина, зелена и жолта.На врвот и на дното листови се цврсти сива, на pillowcase е сива со firetruck & скала на предната и на сите-во текот шарени автомобил печати на грбот.Изработени од мек микрофибер ткаенини и одговара на деца/креветчето душек 28" x 52".

Кон својствата

Производи во категоријата