Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јас-МАРТ 2 Парчиња Telescoping Совети, во Училница, Табла Стигнале Рачни Водител Продолжи Телескопски Покажувач за Наставниците, се Протега до 39 Инчи (Црна)

Јас-МАРТ 2 Парчиња Telescoping Совети, во Училница, Табла Стигнале Рачни Водител Продолжи Телескопски Покажувач

DEN 215.76
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : не ' рѓосувачки челик, пластична рачка и мека печурки се чувствува nib.Големина : стегање должина : 8.46", продолжување должина : 39".Пакетот доаѓа со 2 парчиња стигнале презентација наставата покажувачот.Совршен за традиционалните табла и електрична табла.Лесно да се носат и продавница.Материјал : не ' рѓосувачки челик, пластична рачка и мека печурки се чувствува nib.Големина : стегање должина : 8.46", продолжување должина : 39".Пакетот доаѓа со 2 парчиња стигнале презентација наставата покажувачот.Совршен за традиционалните табла и електрична табла.Лесно да се носат и продавница.

Кон својствата

Производи во категоријата