Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Реката 3D Изградба на Хартија, Светло Зелена, 9 x 12, за 50 Листови

Реката 3D Изградба на Хартија, Светло Зелена, 9 x 12, за 50 Листови

DEN 137.28
 

Производот е достапен
Достапност

Супер тешка категорија земјата дрвена конструкција хартија. 100% од рециклираната содржина.Хартија има мека eggshell заврши. 50-пакет на Светло Зелена хартија, 9-инчен од 12-инчен листови.киселина слободни и рециклираат.Pacon Реката Изградба Хартија ви дава сила и издржливост ви треба за било уметности и занаети проект.Оваа супер тешка категорија земјата дрвена конструкција труд е направен со 100% од рециклираната содржина, и има мека eggshell заврши.Овој пакет доаѓа со 50 листови на 9-инчен од 12-инчен Светло Зелена хартија.Pacon Реката Изградба на Хартија е киселина слободни и рециклираат.Pacon Реката Изградба Хартија ви овозможува да ги споделите вашата имагинација сјај!.

Кон својствата

Производи во категоријата