Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Модерен Дом Juno Прилагодлива Висина Масажа Столче w/Тркала

Модерен Дом Juno Прилагодлива Висина Масажа Столче w/Тркала

DEN 1437.84
 

Производот е достапен
Достапност

360 степен ротација. 5 Возен Рициново Тркала.Совршен за Реики и други масажа.Прилагодлива висина. 5 годишна гаранција.Со елегантни современ дизајн, juno нуди лекари совршен разноврсна сите околу столица.Изградена на мека, еластична поместена седиште, на juno нуди до 300lb корисници лесен опција за прилагодување Височина позиција.Секое столче доаѓа со гас лифт тестирани 100.000 операции.Висина може да се прилагоди нагоре и надолу кој е совршен за реики терапија, масажа, тетоважа, лекари, стоматолози и други практичари.На прилагодлива Висина гас лифт кочење систем со 360° вртливата заврши столче давање отскокнување, ротација и талент!целата столче Стои на здрав хром рамка и има 5 висок квалитет возен casters да му се овозможи на корисникот да се шета слободно на тврди подови.На елегантен дизајн на juno се вклопува во секоја животна средина и било décor биде тоа ретро или современата.Вклучува 5 година производителот гаранција за гас лифт перформанси.Мерки 15" широк од 16" длабоко.Backrest крева 3.5" пред седиштето.База мерки 18" во дијаметар.Седиште Висина прилагодување од 18" да 24.5".целокупната столче Висина прилагодува од 22" да 28.25".

Кон својствата

Производи во категоријата