Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Салон Столче Стол Тетоважа Масажа Обраснат на лице Спа Столче Стол со Назад Одмор (СТП Кожа Перница) (2 ПАРЧИЊА)

Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Салон Столче Стол Тетоважа Масажа Обраснат на лице Спа Столче Стол

DEN 2759.76
 

Производот е достапен
Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно да се собираат и да се исчисти : Едноставен собранието е потребно, лесно да се инсталира и чисти,завртки и алатката потребно е вклучена. ★★★★Топло Забелешка : Отстранување на црна безбедност капа од хидраулична пумпа пред инсталацијата.Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на СТП Кожа со Сунѓерот Поместена Перница дава ултра-меки удобност кога заседава за долги периоди на време,лесен и практичен за употреба, Поддршка Тежина : 300lbs.Приспособување на висина на дршката : изметот височина е целосно прилагодливи и го задржува клиенти на дофат додека во седечка положба,се Прилагодува непречено кога рачката се справи со се пресели нагоре и надолу,Седиште Висина прилагодување од 18" да 24.5",целокупната столче Висина прилагодува од 21" 27".Внимателен Дизајн : 360 степени вртливата за оптимален агол, без да се движат на столче,Слајдови без никаков напор на прилагодливи поцинкуван гас-лифт,5 возен тешки casters за лесна подвижност,против пролизгување тркала за безбедност намена.Мултифункционален : Мека поместена назад поддршка за вашиот одмор.Тоа е еден убав допир како што се ослободат вашите врати од стрес.Совршен за реики и други масажа, исто така погоден за салони за коса, салони за убавина, tattoo студио и многу повеќе.Слајдови без никаков напор на прилагодливи поцинкуван гас-лифт;.Економски столче со Хидраулични;.Издржливи СТП Кожа Перница;. 360 Степени Вртливата Ротација Седиште;. 5 возен рициново тркала.Столицата висина е целосно прилагодливи и го задржува клиенти се достигне додека во седечка положба.Совршен за салони, barbers, тетоважа продавници, beauticians и лекар канцеларии. 100% СТП кожа, цврста и мека.Перница соочи и ниска backrest обезбеди удобност и поддршка, кога седи долги периоди на време. 360 Степен ротација ви дава мултитаскинг погодност.

Кон својствата

Производи во категоријата