Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Основани 3 Штекер Адаптер - Зелена 3 Начин Plug Електрични Ѕид Допрете Штекер

Основани 3 Штекер Адаптер - Зелена 3 Начин Plug Електрични Ѕид Допрете Штекер

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

ВЕДНАШ КОНВЕРТИРА ЕДЕН ШТЕКЕР ВО ТРИ - Овој пригоден ѕид допрете штекер е совршен за градинарство, уредување, или пуштање во секое домаќинство апаратот.ВРЕМЕТО е ОТПОРЕН на МЕСТА СО БЕЗБЕДНОСТА ги ОПФАЌА заштита на вашиот 3 штекер адаптер од влага, остатоци и други несакани честички кога се користи на отворено.ДИЗАЈНИРАН ЗА СОЛИДЕН НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - се Лизга отпорни дизајн, отпорен на вода и пламен retardant.На штекер допрете го е винил покривајќи ги штити против триење и директна сончева светлина.ЗАСИЛЕН НОЖЕВИ заштита prongs од свиткување или кршење.ОСНОВИ за максимална безбедност.Цел ЖИВОТ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА – Железо Гради Кабел стои зад сите производи за 100% .Ако ништо друго некогаш ќе тргне наопаку со вашиот 3 начин приклучок адаптер, ние ќе го замени со нов.УЛ Наведени, 15 amp, 125 volt, 1875 вати.ВЕДНАШ КОНВЕРТИРА ЕДЕН ШТЕКЕР ВО ТРИ - Овој пригоден ѕид допрете штекер е совршен за градинарство, уредување, или пуштање во секое домаќинство апаратот.ВРЕМЕТО е ОТПОРЕН на МЕСТА СО БЕЗБЕДНОСТА ги ОПФАЌА заштита на вашиот 3 штекер адаптер од влага, остатоци и други несакани честички кога се користи на отворено.ДИЗАЈНИРАН ЗА СОЛИДЕН НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - се Лизга отпорни дизајн, отпорен на вода и пламен retardant.На штекер допрете го е винил покривајќи ги штити против триење и директна сончева светлина.ЗАСИЛЕН НОЖЕВИ заштита prongs од свиткување или кршење.ОСНОВИ за максимална безбедност.ВЕДНАШ КОНВЕРТИРА ЕДЕН ШТЕКЕР ВО ТРИ - Овој пригоден ѕид допрете штекер е совршен за градинарство, уредување, или пуштање во секое домаќинство апаратот.ВРЕМЕТО е ОТПОРЕН на МЕСТА СО БЕЗБЕДНОСТА ги ОПФАЌА заштита на вашиот 3 штекер адаптер од влага, остатоци и други несакани честички кога се користи на отворено.ДИЗАЈНИРАН ЗА СОЛИДЕН НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - се Лизга отпорни дизајн, отпорен на вода и пламен retardant.На штекер допрете го е винил покривајќи ги штити против триење и директна сончева светлина.ЗАСИЛЕН НОЖЕВИ заштита prongs од свиткување или кршење.ОСНОВИ за максимална безбедност.

Кон својствата

Производи во категоријата