Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедност 1 OutSmart Knob Опфаќа, 4 Пак, Бела

Безбедност 1 OutSmart Knob Опфаќа, 4 Пак, Бела

DEN 275.52
 

Производот е достапен
Достапност

Истакнати decoy копче може да бидат отфрлени од страна на детето, со никаков ефект.Флексибилни површина се крие функционални копчиња во обична глетка.Лесна инсталација - прилепува заедно во текот doorknob.Едноставна едно-рака операција.Одговара на повеќето вратата копчиња до 2.06 инчи во дијаметар.Предната маска го отвора за пристап до заклучување на вратата.Забелешка : За Пакување Може Да Варираат.

Кон својствата

Производи во категоријата