Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
C & D ВИЗИОНЕРОТ INC. P-DC-0132-S Печ DC Comics, Џокер Лице Поставите 6pcs

C & D ВИЗИОНЕРОТ INC. P-DC-0132-S Печ DC Comics, Џокер Лице Поставите 6pcs

DEN 206.88
 

Производот е достапен
Достапност

C&D ВИЗИОНЕРОТ : Железо-На Applique Печ.Овие забавни супер-херој закрпи може да се применат за скоро било која ткаенина со шиење, користење на постојана ткаенина лепак, или од страна на топлина поставување со железо.Секој пакет содржи еден печ и широк спектар на дизајни се достапни (секој се продава одделно).Точната големина варира во зависност од дизајнот, но секој е околу 3 до 4 инчи.Увезени.Овие забавни везени супер-херој закрпи може да се применат за скоро било која ткаенина со шиење, користење на постојана ткаенина лепак, или од страна на топлина поставување со железо.Совршен за Т-маици, капи, ранци, јакни, многу повеќе.Точната големина варира во зависност од дизајнот.Оваа 4.25x5.9 инчен пакет содржи помеѓу еден и шест закрпи.Доаѓа во различни дизајни.Секој се продава одделно.Увезени.

Кон својствата

Производи во категоријата