Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плетење Игли за Шиење Поставите DIY Складирање Торба Капчиња Куки Тема Предиво Складирање Торба DIY Организатор Носителот Волнени Капчиња Куки (Боја : Б, 3)

Плетење Игли за Шиење Поставите DIY Складирање Торба Капчиња Куки Тема Предиво Складирање Торба DIY Организатор

DEN 2390.40
 

Производот е достапен
Достапност

Голем капацитет за да ги исполни сите ваши волнени Капчиња колекција.МУЛТИ-ЏЕБОВИТЕ НА СТРАНАТА : Странични џебови се одлични за игли, капчиња куки, ножици, и повеќе.Широк отвор на врвот овозможува брзо да се спакуваат за плетење групи.БЕСПЛАТНИ : На рака, на цепнатинки на врвот на оваа предиво складирање организаторот ќе ви овозможи да се беспрекорно се хранат волна во добра тензија, без било snags или tangles.УДОБЕН ЗАНАЕТ ТОРБА : Ако сте преку глава со барање за errant игли и си поигруваше unspooled теми, ова предиво носителот има џебови уредно да ги собере сите ваши плетење & капчиња резерви на едно место.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Ова предиво во движење торба е совршена големина за мали до средни проект за складирање предиво skeins и сите вашите претстави.Ви овозможи да уживате во удобноста на плетење и crocheting додека патуваат.Лесен дизајн го прави превоз на вашиот малку занает соба бриз.Карактеристики : Материјал : 600 D оксфорд cloth Color : Сина / Виолетова (како што е прикажано на сликата)Големина : 38*26*25cm/14.96*10.24*9.84"Имајте на ум : 1. Само складирање кеси не вклучуваат куки, волна, итн.2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!3. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 X Капчиња Куки Плетење Предиво Складирање Торба.

Кон својствата

Производи во категоријата