Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Montessori Влез Огледало - Дете Само Грижа Станица – Дете Огледало - Детска Соба Огледало - Montessori Полица - Деца Entryway Огледало - САД го Направија

Montessori Влез Огледало - Дете Само Грижа Станица – Дете Огледало - Детска Соба Огледало - Montessori Полица

DEN 719.76
 

Производот е достапен
Достапност

★ Многу Солидна & Силна дизајн Направен од 1/2" САД Балтички Бреза иверица. ★ Овој производ доаѓа пре-изшкуркан. ★ Дрво е лекува и убава остави како што е, но, исто така, може да бидат обоени, обоен или запечатени треба да сте одбрале да го стори тоа! ★ Преносни Суета е 4" длабоко, 25" високи, и 20" широк. ★ 5 - 1.25" dowels - совршени за бесење : Палта, Ранци, и др. ★ Доаѓа со вистински огледало направена од акрилик (не стакло) не ќе се скрши! ★ Собрание потребно - Многу лесно да се стави заедно.Сите парчиња слот заедно, хардвер вклучени. ★ Совршен за Години! ★ Направени да нарачате со гордост во САД Обично бродови во рок од 5 работни дена.Рачно изработени MONTESSORI ВЛЕЗ ОГЛЕДАЛО од страна на БУШ ХЕКТАРИ АКРИЛИК ОГЛЕДАЛО Е ИСКЛУЧИТЕЛНО БЕЗБЕДНО СТАКЛО АЛТЕРНАТИВНИ И го ПРАВИ ЗА СОВРШЕН, ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ ОГЛЕДУВА ПОВРШИНАТА.

Кон својствата

Производи во категоријата