Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Боја Различни Пакет (5 Бои) за Еднократна употреба Заштита се Соочуваат со Маски (50 парчиња) од Integrum

Боја Различни Пакет (5 Бои) за Еднократна употреба Заштита се Соочуваат со Маски (50 парчиња) од Integrum

DEN 359.76
 

Производот е достапен
Достапност

Уво Јамка затворање. [5 Впечатливи Бои] Не биде досадно!Носат различна боја маска секој ден на работа или во училиште.Координирање на вашата маска за вашата облека, без да купите повеќе кутии. [3-Ply Маски] 3 Слоеви на висок квалитет на материјалите за голема трајност. [Удобно] Еластичен, мека уво циклуси и материјали за долготрајна удобност. [Одлично се Вклопуваат] Moldable Носот Парче за Удобен а Сепак Блиску Одговара. [Расположливиот] Расположливиот маски се секогаш подготвени за вашата употреба, и лесно може да се отстранува потоа.Секој Integrum Различни кутија содржи 50 лице маски (10 на секоја боја).

Кон својствата

Производи во категоријата