Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Mona43Henry Дрво Мебел Восок Восок Дрво Леќата Beewax Мебел за Нега на Восок Водоотпорен полски Дрво Мебел полски За Заштита на Подобрување Било Дрвена Површина модерна

Mona43Henry Дрво Мебел Восок Восок Дрво Леќата Beewax Мебел за Нега на Восок Водоотпорен полски Дрво Мебел полски

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сите природни состојки : Ова дрво зачинет восок е направен целосно од природни восок Без генетски модифицирани организми нема парафински без токсини и мистериозна состојки се Безбедни и здрави Природен восок помага восок навлезат во дрво обезбеди хранливи материи и помогнат на дрво влажна и помогне да се спречи тоа од сушење и пукање.Целосно решение за мебел нега : ревитализира досадна мебел и обновување на изгледот на стариот мебел со woodflavored восок се Отстрани восок и нечистотија акумулираат со текот на годините да се врати на појавата на стар мебел.Враќање на Мебел Изглед : Чисти нечистотијата врати изглед на стариот мебел.Широка Употреба : Погоден за дрвен мебел тиково антички или модерен мебел маси столови подови клупи итн.Освежување Мед Мирис : восок има мед мирис и мириса освежување и чисти по секоја употреба.Спецификација : Тежина : околу 20g, 40g, 80g Product димензии(прибл.) : 4*1.7 cm/1.57*0.67 во; 5*3.5 cm/1.97*1.38 во; 5*5.6 cm/1.97*2.2 in Material : beeswax Packaging : canned Packing Листа : 1*Дрвен Мебел Восок.

Кон својствата

Производи во категоријата