Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преданија Essentials 3-Пакет на Беспрекорен Мебел и Стаклени Почисто со 1-Кутија од Микрофибер Крпи

Преданија Essentials 3-Пакет на Беспрекорен Мебел и Стаклени Почисто со 1-Кутија од Микрофибер Крпи

DEN 282.96
 

Производот е достапен
Достапност

Комбо : 3 - 8oz Беспрекорен Мебел и Стаклени Почиста е & 1 - 3-Пакет од Микрофибер Крпи (*Крпи може да биде бела или виолетова).Беспрекорен Мебел & Стакло Почиста е редеа слободни формула која не содржи амонијак, силикони, или восок.Безбедно на повеќето површини како што се : Цврсто Дрво, Лакирани Површини, Винил, Стакло, Огледала, и многу други тврди површини.Крпи се вистински микрофибер, не-linting, еднократно, и машина перат.Беспрекорен Почиста е не-аеросол и никогаш не се тестираат врз животни, Крпи може повторно да се користат одново и одново и се машина перат.Направен во Америка од страна на една мала семејна компанија од 1972 година. Преданија Essentials Беспрекорен Мебел и Стаклени Почиста е одличен начин да го добиете вашиот парична казна дрво мебел чисти и да се подготвени за полски!Овој нежен, на база на вода чистење формула е развиена со само најдобрите чистење агенти и може да се користи на двете стакло и дрво површини.Тоа е тешко на нечистотија, маснотии, валкано, и отпечатоци од прсти, додека да се биде пријател на лак.Обидете се спарување овој чистач со Преданија Essentials парична Казна Мебел полски, достапни во 17 мириси, да ги задржи вашиот дрвен мебел во тоа е најдобро состојба!Вклучени : 3 - 8 Течност Унца Шишиња на Преданија Essentials Беспрекорен Мебел & Стакло Почиста. 3-Пакет од Микрофибер Крпи за Чистење. *Ве молиме имајте во предвид дека крпи вклучени со купување може да биде или бела или пурпурна.*.

Кон својствата

Производи во категоријата