Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Beewax, Дрво Леќата Beewax, Дрво полски, Сите Намена Beewax за Дрво Почиста и полски Брише,Идеален за Мебел да се Подобрат & Заштити,110g (1PC Beewax)

Beewax, Дрво Леќата Beewax, Дрво полски, Сите Намена Beewax за Дрво Почиста и полски Брише,Идеален за Мебел

DEN 1519.20
 

Производот е достапен
Достапност

Дрво леќата beewax донесе досадна мебел врати во живот.Дрво полски Отстранува години на восок и нечистотија израстоци да се врати на изглед на вашиот стар мебел.Работи да се отстрани scuff знаци, маснотии, валкано, и нечистотија од насликани површини.Безбедно да се користи за сите видови на третирани дрво.Чисти и полирање на дрво подови, како и!Едноставно целта, тест и да се избрише за да се види години на израстоци исчезне пред вашите очи.Оваа сите-цел Beewax не само што чисти вашиот дрвен мебел и дрво кабинети, но исто така полирање на нив да им даде на оние кои природен сјај!. ▶Дрво Леќата Beewax Комплетно Решение Мебел Грижа Beewax Дома Чистење ▶Спецификации : ▶Тежина : 85g. ▶Состојки : Природен восок. ▶Пакет се Вклучуваат : 1 x Дрво Леќата Beewax +1 × сунѓер.

Кон својствата

Производи во категоријата