Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Sealy Бебе - Дамка Заштита Водоотпорен Опремени Дете & Бебе Креветчето Душек Подлога Покрие Заштитник - Бела

Sealy Бебе - Дамка Заштита Водоотпорен Опремени Дете & Бебе Креветчето Душек Подлога Покрие Заштитник - Бела

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Памук.ДАМКА за БОРБА против ТЕХНОЛОГИЈАТА Дамка одвратат и ослободување технологија помага во спречување на дамки на душек.ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА 100% водоотпорни бариера која го штити душеци од течни мензи и spills за свежа, чиста и хигиенски за спиење површината.ПРЕМИУМ УДОБНОСТ Quilted пополнување нуди додаде мекост и удобност за доенчиња и мали години.Мека памучна поли мешавина поврзана врвот дава атмосфера на бебето душек.БЕЗБЕДНА ОПРЕМЕНИ ДИЗАЈН Secure Stay целосно опремени водат здолниште помага да се спречи лизгање и менувањето за дополнителна безбедност.Snuggly одговара на САД стандард, целосна големина на креветчето душеци и деца спиење душеци.Мерки 52 инчи x 28 инчи.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ Машина перат и фен пријателски за лесно чистење-ups; безбедност и измијте тестирани за да се обезбеди траен употреба, издржливост и квалитет.Опис на производот Помогнат на вашето бебе е душек и постелнина свежи и чисти со Sealy Дамка Заштита Креветчето Душек Подлога, кој се одвратат и ослободување дамка за борба против технологијата.Овој ексклузивен лесно-чиста технологија им овозможува на дамки, мириси и бактерии лесно да се измијат, додека 100% водоотпорни бариера и quilted пополнување додадете екстра заштита и удобност за бебето.Secure Stay целосно опремени водат здолниште помага да се спречи лизгање и менувањето за дополнителна безбедност.Креветчето подлога мерки 52" 28 x" да се вклопи во полна големина САД стандард креветчето душеци и деца душеци.Предложени се грижи инструкции : Машина за миење на топло, на нежен циклус, собори сува на ниска топлина.Од Производителот За повеќе од 130 години, Sealy е горд поддржувач на вас, со голема остатокот на секој вид на sleeper во семејството.Sealy доенче и дете спие производи се синоним за удобност, квалитет и поддршка, со комбинирање на спиење иновации со премиум материјали за да се задржи бебето пријатно, удобно и добро поддржана.

Кон својствата

Производи во категоријата