Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Nightfox 110R Widescreen Ноќ Визија Бинокуларна | Дигитален Инфраред | 165yd Палета | Снимка Функција

Nightfox 110R Widescreen Ноќ Визија Бинокуларна | Дигитален Инфраред | 165yd Палета | Снимка Функција

DEN 3119.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Голем ДОСТРЕЛ : Нашите моќни 1.5 W инфрацрвен зрак значи 110 R има опсег во текот 150m. 7x оптички зум (фиксна) и 2 x дигитален зум, (факултативно).КОРИСНИ ДЕТАЛИ : заштитна гумена обвивка, големи копчиња, кои се лесно да се користи и со ракавици или во текот на ноќта, посветен на осветленоста на екранот копчиња.ЛЕСНО ДА се КАНДИДИРА : Потребна само 4 АА батерии - па можете да го користите 4 во единицата додека друга група се на полнење.Уредот има 2 часа траење на батеријата на постојана целосна инфраред, или 5 часа траење на батеријата со пониски инфраред употреба.ФАТИ СНИМКА : Снимате фотографии и видеа на 110 R, а потоа да се игра назад датотеки на уредот или да ги пренесете на вашиот компјутер преку USB (micro SD мемориска картичка е потребно, не се вклучени, максималната големина 32 GB).ДИГИТАЛНИ НОЌ ВИЗИЈА : На Nightfox 110 R е дигитална ноќ визија уред кој емитува инфрацрвени со помош на LED.Камера зема инфрацрвена светлина и ќе ви се прикаже слика на екранот во внатрешноста на пронаоѓачот на изглед на уредот.Тоа не може да бидат оштетени од сончева светлина и може да снимате видео, пред и по темница.

Кон својствата

Производи во категоријата