Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
G10 Безжична Earbuds Игра на Владата Bluetooth Earbuds Bluetooth Слушалки, IPX8 Водоотпорен Спорт Безжични Слушалки Слушалка, USB-C Брзо Полнење/Прецизни Допир Контрола/Близнак&Моно Реж

G10 Безжична Earbuds Игра на Владата Bluetooth Earbuds Bluetooth Слушалки, IPX8 Водоотпорен Спорт Безжични Слушалки

DEN 959.76
 

Производот е достапен
Достапност

【СТРУЧНО-ДОТЕРАН ЗВУК】 G10 вистински безжична earbuds со тројна слој композитни дијафрагми да им даде на вашата музика на пошироката soundstage со исклучителна точност низ целиот фреквентен опсег.G10 безжични слушалки произведуваат ултра-реален звук со 40% повеќе бас, 100% повеќе treble, и јасно mids. 【НИСКА ЛАТЕНТНОСТ РЕЖИМ】40% побрзо-пренесување на брзина, ултра-ниска латентност технологија забрзува аудио обработка за непречено звук sync при играње игри. 【МИНИ НО СИЛНИ】 Секој earbud 20% потенок да седат рамна во вашето уво обезбедување на замор-слободен искуство за вас.Мали и удобно, можете дури и може да се носат тоа да заспие додека пасивно блок бучава и смирувачки звуци ви помогне да спијат во текот на ноќта. 【ЕДЕН РЕЖИМ се ПРЕФРЛИТЕ СЛОБОДНО】 Благодарение на Улогата Прекинувач функција, што се распаѓа преку господар-роб ограничувања на традиционалните безжична earbuds така насочува префрлување процес.Флип помеѓу Еден Earbud и Неколку Earbud Режим во секунда, без комплицирани manual connection процес. 【МОЌ 36 ЧАСА НА СЛУШАЊЕ】 G10 Bluetooth слушалка испорачува во текот на 6 часа на безжичната изведба од едно полнење и дополнителна 30 часа од компактен полнење случај, вкупно 36 часа.Тип-C брзо полнење порта помага на earbuds раѓа побрзо и посилно.Зошто да изберете G10 безжична Bluetooth earbuds?Стручно-Дотеран Звук — Прави вашата музика да звучи како изведувач е во право, таму покрај вас, туркање можете да одат уште еден километар или да направи уште еден претставник.Игра на Владата — Ултра-ниска латентност технологија забрзува аудио обработка за непречено звук sync при играње игри.Мали и Удобно — Секој earbud 20% потенок да седат рамна во вашето уво обезбедување на замор-слободен искуство за вас.Еден Режим се Префрлите Слободно — Флип помеѓу Еден Earbud и Неколку Earbud Режим во секунда, без комплицирани manual connection процес.Џеб големина Полнење Случај — Стилски полнење случај обезбедува до дополнителен 36 часот изведба додека earbud може да трае и до 6 часа за целосно полнење.Повеќе Детали Ќе Најдете — IPX8 водоотпорен / 3 групи на екстра мек силикон eartips / smart допир контрола / Стерео Call & Двојна Mics Технички Спецификации : Изведба : 6hrs, до 36 часа со полнење case Waterproof : IPX8 Bluetooth Верзија : 5.0 Bluetooth Спектар : до 10m/33ft затворен Она што е во Кутијата : 1 x G10 Вистински Безжична Earbuds1 x Полнење Case1x Упатство за Корисникот 1x Гаранција Card3 Големини на Eartips .

Кон својствата

Производи во категоријата