Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња на Жените Мода Кварц рачен часовник Хривнија Поставен Дами Часовници Едноставна Цвеќиња Секојдневен Кожа за на рачен часовник Отворено Дома Партија Обле

2 парчиња на Жените Мода Кварц рачен часовник Хривнија Поставен Дами Часовници Едноставна Цвеќиња Секојдневен

DEN 222.96
 

Производот е достапен
Достапност

✅Види движење : кварц се види. ✅Применливи сценарија : погоден за партиите, работа, трчање, фитнес, пешачење, патуваат, роденденски подароци, годишнини, Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Ден на Мајката и други празници. ✅Креативни подароци : погоден за студенти, баби, татковци, колеги, соученици, партнери, тинејџерски момчиња и девојки, наставниците, сопруги, итн. ✅Види стил : едноставен, секојдневен, модерен. ✅Површински дијаметар : 28mm,Dial дебелина : 10мм,за на Рака ширина : 13mm,Рамо, рака должина : 24cm. ❤️2 КОМПЈУТЕРИ Set Жените Часовници Хривнија Поставите Накит Дами Женски Час Секојдневен рачни часовници Кварц❤️Види движење : кварц види ❤️Види стил : едноставен, секојдневен, модерен ❤️Површински дијаметар : 28mm ❤️Dial дебелина : 10мм ❤️Рака ширина : 13mm ❤️Рамо, рака должина : 24cm ❤️Мрежа појас : нерѓосувачки челик ❤️Огледало материјал : обична чаша ❤️пакувањето на Производот : OPP вреќа ❤️Тока тип : pin тока ❤️Водоотпорен ниво : не е водоотпорен ❤️вклучуваат : ❤️1*дами види ❤️1*Дами нараквица.

Кон својствата

Производи во категоријата