Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Безжична Earbuds за Деца, Bluetooth Слушалки со Симпатична Панда Полнење Случај, Bluetooth 5.0 Поништување Бучава,Typ-C Полнење, 3D Стерео Длабок Бас Безжична уво пупки за Спорт & Outwor

Безжична Earbuds за Деца, Bluetooth Слушалки со Симпатична Панда Полнење Случај, Bluetooth 5.0 Поништување Бучава,Typ-C

DEN 911.76
 

Производот е достапен
Достапност

❤【Повеќе намени】 - Симпатична мачка уникатна цртан дизајн на безжични earpods е длабоко сакан од жените и децата, и е погоден за работа, учење, спортски, и патување.Во исто време, тоа е најдобар избор за подарок Божиќ, ноќта на Вештерките, роденден и други празници. ❤【Каже Збогум на Чести Полнење】 - AMAFACE деца слушалки до 36 часа репродукција на време, тоа е повеќе од доволно за да слушнете за целиот ден.Секој earbud може да се користат заедно или поединечно за 6 часа на слушате музика, и со полни случај, таа се протега 30 часа на изведба. ❤【Се Вклопува удобно, дури и Мал на Уво Cannal】 - Комбинирање на bionics и ергономски дизајн, нашата симпатична bluetooth earset е погоден за повеќето луѓе уво канали.Ние се вклучени 3 големина на eartips, па дури и ако вашиот ушниот канал е мал, можете да го носат удобно.Тоа нема да се чувствуваат непријатно, дури и ако носиш тоа за долго време. ❤【Едноставно Paring & Smart Допир Контроли】 - Кавга слободен paring со iphone/Андроид телефони, Mac или Windows лаптоп/десктоп КОМПЈУТЕР преку Bluetooth конекција.Двете страни на earbuds се во можност да се контрола на јачината на звукот, песни, повици или Siri/глас помош од прст. ❤【Шокантно длабок Бас】 - дали некогаш Имате љубов на песната, бидејќи на бас дел?Претпазливост!Вашата омилена песна може да звучи поинаку страшни. 10мм КАТ+СТП динамичен возачи обезбеди висококвалитетен стерео со екстра бас, mellow вокал и изненадувачки treble за музика, филмови и телефонски повици.

Кон својствата

Производи во категоријата