Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SoundPEATS T2 Хибрид Активен Бучава Поништување на Безжични Earbuds, АНГ Слушалки со Транспарентност на Владата, Bluetooth 5.1 во Уво Слушалки, 30 Часови Изведба, USB-C Брзо Полнење, С?

SoundPEATS T2 Хибрид Активен Бучава Поништување на Безжични Earbuds, АНГ Слушалки со Транспарентност на Владата,

DEN 1439.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Најновиот хибриден активен бучава поништување earbuds помош отсечени амбиенталниот шум во широк спектар.Со 2 бучава поништување на mics во секој earbud, еден од нив работи и за намалување на шумот и телефонски повици, Sound PEATS T2 безжична earbuds може ефикасно да се сузбие амбиенталниот шум во голем број од до 30d B.Led диодите на полнење случај ви кажува јасно моќ лево.Earbud Големина на : 0.Тоа им овозможува на надворешниот звук и ви овозможува да разговарате со луѓе во близина и да бидат свесни за работи што се случуваат околу вас, без полетување на earbuds.Опремени со Тип-C полнење порта за ваша погодност со широк применливост.Bluetooth Профил Поддршка : AVRCP, со A2 DP, HFP.Случај Димензија : 2.Еден Earbud Капацитет : 55m Ah.

Кон својствата

Производи во категоријата