Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дедо Мраз Деца Earbuds Безжични Слушалки за во Уво Bluetooth 5.0 36H Изведба IPX5 Водоотпорен HiFi 3D Стерео Cordless Earbuds,LED Дисплеј,USB-C,Брзо Полнење,Музика/Игри на среќа Режим Црвено Бе

Дедо Мраз Деца Earbuds Безжични Слушалки за во Уво Bluetooth 5.0 36H Изведба IPX5 Водоотпорен HiFi 3D Стерео

DEN 959.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Божиќ Дедо Мраз Дизајн】 - Симпатична децата безжична earbuds,најдобрите подароци за Божиќ, денот на Благодарноста, за Нова Година, за роденден и други празници на вашето семејство,пријатели. 【36 Часа Изведба】црвено безжична earbuds држи вас и вашиот безжичен уво пупки на движење.Децата безжична earbuds поддршка до 6 часот на слушање време на едно полнење, а на полнење случај обезбедува неколку дополнителни трошоци за да се зголеми вкупниот изведба на 36 часот. 【Допир Контрола】Едно копче за да го ресетирате деца bluetooth earbuds безжична со едноставно притискање на копчето на дното на полнење случај.Smart допир контрола, исто така, го прави погодно за вие да одговорите на повикот/откажам повици, плеј/пауза, скокни на вашиот пат. 【Двоен Режим】AMAFACE bluetooth earbuds ви овозможи да ги користите или earbud самостојно или и двете.Кога ќе слушате музика со двете слушалки, но сакате да се префрлите во моно режим, само да се стави една слушалка во случај додека други ќе продолжи со музика.Не треба да ги спарите earbuds повторно, уживаат во музика или филм повеќе слободно. 【Длабок Бас】Професионален звук инженерство и технологија, обичај говорникот возачот и висок динамички опсег засилувач работат заедно за да направат деца airpods испорача моќен бас, јасно вокали и јасни trebles.Корист од одлични во уво дизајн и бучава поништување на технологија, увото пупки ефикасно филтер надворешен шум.Пакет содржи : 1*безжичен earbuds,1*полнење случај,1*настава,1*USB-В,1*сандак.

Кон својствата

Производи во категоријата