Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Жичен Earbuds Помошен Слушалки со Микрофон SDGHAW D05 Помошен Earbuds Звучници Стерео Слушалки на Уво Слушалки Бас Компатибилен со iPhone,iPod,iPad,Compter,MP3/4,Андроид итн,Одговара на Си?

Жичен Earbuds Помошен Слушалки со Микрофон SDGHAW D05 Помошен Earbuds Звучници Стерео Слушалки на Уво Слушалки

DEN 119.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔Earbuds Со Вграден Микрофон - Изградена со мулти-функционални копчето внатрешно што го прави слушалки повеќе погодно за одговарање/крај повикувајќи/play/pause/следната песна/претходната песна.Можете да зборувате на телефон секаде и во секое време, бесплатно вашите раце!. ✔Дополнителна Удобност - Ергономски во уво дизајн кој останува во за безбедна одговара секој пат, обезбедување на соодветна одговара и екстра комфорт.Дизајниран со цврст звук-изолационен материјал, се намалува надворешен шум а минимизирање на звукот истекување, кои ви даваат јасен звук.Изберете од 3 големини на уво перници за совршено се вклопуваат и се чувствуваат и доаѓа со висок квалитет мека футрола со секој пар на уво пупки. ✔Висока Верност Звук - Earbuds Слушалки обезбеди јасно, врвот студио-квалитет на перформанси со возење бас, тесни средината и прецизност treble одговор за музика, можете да се чувствуваат. ✔Широко Компатибилност - Идеален за i Phone уреди, Androids паметни телефони, i Pod,i Pad, MP3 Плеери, музички јазик, а сите други Интерфејс уреди со 3,5 mm приклучок за слушалки. ✔Одлична Услуга - ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние со нетрпение очекуваме да се донесе добро искуство и се надевам дека ќе може да имаат пријатен шопинг искуство.earbuds жичен earbuds со микрофон.

Кон својствата

Производи во категоријата