Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

【СТРУЧНОДОТЕРАН ЗВУК】 G10 вистински безжична earbuds со тројна слој композитни дијафрагми да им даде на ва�

✅Види движење : кварц се види ✅Применливи сценарија : погоден за партиите, работа, трчање, фитнес, пешач�

❤【Повеќе намени】 Симпатична мачка уникатна цртан дизајн на безжични earpods е длабоко сакан од жените и �

✅Види движење : кварц се види ✅Применливи сценарија : погоден за партиите, работа, трчање, фитнес, пешач�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【Божиќ Дедо Мраз Дизајн】 Симпатична децата безжична earbuds,најдобрите подароци за Божиќ, денот на Благо�

✅Види движење : кварц се види ✅Применливи сценарија : погоден за партиите, работа, трчање, фитнес, пешач�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

[Wireless Earbuds]Чиста Чудовиште Звук Чудовиште Air Links Безжична Earbuds е Дизајниран и Развиен од страна на Ноел Ли

✅Види движење : кварц се види ✅Применливи сценарија : погоден за партиите, работа, трчање, фитнес, пешач�

Длабок Бас Со Уникатен Облик На Бас Зголеми Уво Парчиња.Макс Текст Способност : 300m W.Макс Текст Способнос

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н�

Широк Компатибилност Компатибилен со i OS и Android Систем : Компатибилен со i Phone 11 / 11 Pro / 11 Pro max i Phone 7 / 7 плус /

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои имаат Bluetooth функцијата 【БАС СТЕРЕО】По

Премиум Neodymium возачи испорача супер квалитет аудио звук.Солидна бас со проширена treble.Исклучително мал и

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои имаат Bluetooth функцијата...

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои имаат Bluetooth функцијата 【БАС СТЕРЕО】По

Премиум Neodymium возачи испорача супер квалитет аудио звук.Конективност Технологија : Wired.Солидна бас со пр

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои имаат Bluetooth функцијата 【БАС СТЕРЕО】По

Високи перформанси слушалка возачот носи тешки БАС, како и подобрена mids и издигнувања.Во уво слушалки с�

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Компатибилен со повеќето мобилни телефони кои имаат Bluetooth функцијата 【БАС СТЕРЕО】По

【Широк Компатибилност】 Bluetooth за 5.0 технологија, лесно да го спарите телефонот и широк компатибилност...

【Широк Компатибилност】 Bluetooth за 5.0 технологија, лесно да го спарите телефонот и широк компатибилност...

【Широк Компатибилност】 Bluetooth за 5.0 технологија, лесно да го спарите телефонот и широк компатибилност...

✅【Извонредно и Premium Sound】MURPISO Upro 2 стерео безжична earbuds направи да се чувствувате повеќе детали за извонр

Доаѓа со НОУЛС ИЗБАЛАНСИРАНИ ARMATURES и ДИНАМИЧЕН 7.2 mm возач : Моќен 7.2 mm динамичен возачи во Bluetooth слушалки з

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СУПЕРИОРЕН ЗВУК : Стручно направена за да се испорача "Марли Потпис Звук", слушајте го вашиот пат со наши�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Гласовното Водство ве информира за статусот на поврзаноста и ниско ниво на батеријата кога погодно пов�