Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Уво Куки H4FS0 Подлога Cabochon Рамка Ќорци

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Уво Куки H4FS0

DEN 880.80
 

Производот е достапен
Достапност

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FS0 Подлога Cabochon Рамка Ќорци.Илјадници обетки, шарм, наодите на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјал : Легури,Метални; Купуваме повеќе, поевтини. : ).Earring Куки Големина : Години : 20x18mm(25/32"x45/64"), Eardrop Големина : (Прибл.) : 37x50mm(1 29/64"x1 31/32") Внатрешната : 25x25mm(1"x1").Објектот Пакет Количина : 60 Пара. 60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FS0 Подлога Cabochon Рамка Ќорци.

Кон својствата

Производи во категоријата