Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE513209 морска ѕвезда Школка

Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE513209 морска

DEN 931.44
 

Производот е достапен
Достапност

Увезени. 100 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE513209 морска ѕвезда Школка.Големина : Уво Пад : Години : 15mm x 19mm(19/32"x3/4"),Earring Куки Прибл : 19x19mm (0.75" x 0.75").Објектот Пакет Количина : 100 Парови.Боја : антички сребрен тон како фотографии, Направени од Цинк Легура, Метал.Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YE513209 морска ѕвезда Школка.

Кон својствата

Производи во категоријата