Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
JNY-L21A LCD Digitizer Допирајте Стаклото на Екранот Замена за Huawei P40 лајт JNY-L01A JNY-L21B JNY-L22A Црна

JNY-L21A LCD Digitizer Допирајте Стаклото на Екранот Замена за Huawei P40 лајт JNY-L01A JNY-L21B JNY-L22A Црна

DEN 945.36
 

Производот е достапен
Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .LCD Екран на Допир Digitizer Екран Овој замена за Huawei P40 лајт JNY-L21 A JNY-L01 A JNY-L21 B JNY-L22 A е дел од Претходно Инсталирани Екран,погоден за DIY.Совршено да се Вклопи во on Huawei P40 лајт LCD екран на Допир Digitizer Екранот(Вклучувајќи екран на Допир Панел Стакло Леќа и LCD Екран).Оваа Замена на екранот не дојде со сите потребни алатки,само збир на универзална шрафцигер со crowbar и вшмукување чаша.Нема Настава во пакет.Било каков вид на прашање ве молиме контактирајте Goodyitou услуги на клиентите за помош.Ова е парче од стакло, како и поправка на дел.Не екран заштитник.БЕЗ LCD Екран Функција.БЕЗ Допир Функција.Ова е парче од стакло екран со допир функција.БЕЗ LCD Екран Функција.Има Допир Функција.Ова е комплетен екран со надворешното стакло екранот на допир екран функција.Има LCD Дисплеј Функција.Има Допир Функција.Не се во можност да ја заврши замена работа со Стакло Екран/Допир.Во можност да ја заврши замена работа со LCD Дисплеј на Допир Стакло Екран.

Кон својствата

Производи во категоријата