Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
BTaT - Изолирани Чаши Еспресо, Чаша Чај, Чаши, Сет од 4 (6 оз, 180 ml), Чаша за Кафе Чаши, Чаши Еспресо, Двоен Ѕид од Стакло Чаши, Чаши Млеко, Чај Очила, Млеко Кригла, Јасно Кафе,

BTaT - Изолирани Чаши Еспресо, Чаша Чај, Чаши, Сет од 4 (6 оз, 180 ml), Чаша за Кафе Чаши, Чаши Еспресо, Двоен

DEN 647.76
 

Производот е достапен
Достапност

Сет Од 4 Двоен Ѕид Чаши (6oz).Бродови Во Убаво Дизајнирани Печатени Кутија, Одлична За Подарок.Совршен За Топли И Ладни Пијалоци : Чај, Кафе, Млеко, Еспресо, Cappuccino, Macchiato, Demitasse, Пијалак И Сок.Двоен Ѕид Од Стакло Изработени Од Топлина И Кондензација-Отпорни, Нула Бесплатно Borosilicate, Држи Вашиот Течни Остане Топло Подолго Време.Машина За Миење Садови Безбедно, Микробранова Печка Безбедно, Фурна Безбедно, И Замрзнувач Безбедно.Направи обична дневна возбудлив настан.Ништо не е како да се напие се внимава отворањето на Јава во утринските часови, прекрасна млеко во попладневните часови, а славенички Ирското кафе во вечерните часови или доцна во ноќта чај со нашата колекција на двоен ѕид очила.На оптичка илузија донесе кафе боја на живот.држи тоа во склопот на пиење температура подолго, стакло никогаш не е премногу топло или многу ладно да се одржи.BTäT Двоен ѕид е направен од borosilicate стакло.Borosilicate термички стакло може да издржи екстремни висока и ниска температура., тоа е нула отпор и кондензат слободни.

Кон својствата

Производи во категоријата