Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Сончевата Светлина 4 Пакет Водоотпорен Треперење Пламен Факели Светла Отворено Пејзаж Декорација Осветлување Соларни Дискутираше за Безбедност на Факелот Светли

Сончевата Светлина 4 Пакет Водоотпорен Треперење Пламен Факели Светла Отворено Пејзаж Декорација Осветлување

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Треперење Танцување Пламен Светлина】Овие факели светла навистина се докаже да биде многу безбедна алтернатива за вистински пламен како тие не¡т всушност носат вистински оган.Тоа е, всушност, направен со Led диоди кои го дадат прилично мек, расположение-подобрување, пријатен сјај.Сончевата Светлина 4 Пакет Водоотпорен Треперење Пламен Факели Светла Отворено Пејзаж Декорација Осветлување Соларни Дискутираше За Безбедност На Факелот Светлина.

Кон својствата

Производи во категоријата