Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
FITSAN 8Pack Соларна Светилка Светлина со Треперење Пламен, Надградени 3in1 Соларни Светилки Отворено Виси Фенер, Водоотпорен Пејзаж Декорација Осветлување за Градина Дв

FITSAN 8Pack Соларна Светилка Светлина со Треперење Пламен, Надградени 3in1 Соларни Светилки Отворено Виси Фенер,

DEN 1679.76
 

Производот е достапен
Достапност

【3in1 И традиционалниот начин е да ги Внесете на теренот. 【Треперење на Соларна Светилка Светла】 - LED светилка светла фрлија мека и романтични сјај.Сончевиот пламен светлина е безбедна алтернатива за вистински пламен.Танцување пламен обезбедува пријатен камперски оган амбиент за вашата градина ,двор, забава, СКАРА, кампување, свадба, Божиќ, ноќта на Вештерките партија.Овој соларен пламен факел светлина е неверојатно отворено декоративни осветлување. 【Лесно да се Инсталира s не само убава декорација осветлување за вашиот двор, пат, патеката, двор, дек, но, исто така, го дадат задоволен амбициозни за забава, СКАРА, кампување, свадба, Божиќ, ноќта на Вештерките партија.Совети : . 1.Ве молиме полнење на сончевиот пламен факел без било засолниште за 1-2 сончев ден пред првата употреба.Во тоа време, светлина е да го вклучите!Авто се претвори во темнина,ве молам, инсталирајте го на место каде што може да се добие директна сончева светлина и се далеку од друг извор на светлина. 2.Не пресврт тоа со сила, ако земјата е тешко.Посипете некои вода, или се ископа една дупка, а потоа вметнете во земјата. 3.На температурата на воздухот ќе влијае работното време и време на полнење на сончевата градина светлина.Тие светлина подолго во текот на летото.

Кон својствата

Производи во категоријата