Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Tiki Бренд BiteFighter Жица Метал Факел, 64.25 Инчен, Модерен Бронза и Црна

Tiki Бренд BiteFighter Жица Метал Факел, 64.25 Инчен, Модерен Бронза и Црна

DEN 446.88
 

Производот е достапен
Достапност

Уникатно дизајниран факел главата произведува поголем пламен од традиционалните батериски лампи.Големина : 64.25 во.високи.Гори 5 часа со секој 12-оз.пополни.Лесно да се соберат 4-парче пол.Претворете го вашиот двор во светилиштето за релаксација или прослава!Accessorize со овие стилски парчиња, за да ги даде на вашата градина, патио или на маса топла и ги поканува сјај.Чувајте ги вашите пожари запалените светла со низа на факелот на гориво и производи од tiki факели, табела светилка светилки, комарец отвратителен свеќи и повеќе.

Кон својствата

Производи во категоријата