Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
IXAER Стојат Коса Steamer 7 Во 1 Професионални Коса Боење Масло Третман Машина кои орбитираат околу Rollerball Фен Маскирани Косата Третман Кат со Тркалање Тркала Hairdress Салон Б

IXAER Стојат Коса Steamer 7 Во 1 Професионални Коса Боење Масло Третман Машина кои орбитираат околу Rollerball

DEN 8856.00
 

Производот е достапен
Достапност

✔️7 во 1 КОСА STEAMER Професионални слободна стои фен има мултифункционален со боење на косата, perming, климатизација и коса дува.Тоа може да се разубават вашата коса, чиста и светла коса и да се релаксираат вашиот шеф и да се промовира циркулацијата на крвта. ✔️ЕФИКАСНА БРЗО се ГРИЖИ Едно-копче за почеток, седум функции, печење, масло, боја на косата, нега, o-зона за коса, ладно, стајлинг.Со голема брзина на вибрации магла филтер кој го топла вода во пареа, може да се направи косата, еластична и сјајна брзо и рамномерно. ✔️БЕЗБЕДНО, БЕЗ НЕСАКАНИ ЕФЕКТИ На пареа загрева коса рамномерно, без исчезнува.Коса боја нема да предизвика дерматитис, алергии, првут, итн.По боење на вашата коса, o-зона-содржи пареа ќе се распаѓаат штетни материи. ✔️СО O-ЗОНА ФУНКЦИЈА Со o-зона функција, детоксикација и стерилизација контролира електронски температура прилагодување и atomization, никаква бучава, униформа температура и не се мртви краеви, може да се спречи опаѓањето на косата, придавам влогови оштетена коса, и да ги елиминира мирис по перм.Вода која содржи л-зона користи за да се убие bac-te-риа и да се обезбеди чиста и светла коса. ✔️ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА дното има четири тркала, да се обезбеди стабилност на дното, и опремени со Тркалање база & стои со прилагодлива висина и агол за да се исполнат удобноста на различни клиенти кои би можеле да го подобрат вашиот ефикасноста на работата. ☀️ Параметри : Тип На Производ : Електрични Steamer.Напон : 110v/60 Hz.Моќност : 650 W.Материјал : Метал, ABS.Машина време : 0-30mins.Машина температура : 70°.Вкупна висина : 41.33-43.70 инчи.Цевка Должина : 12.60-24.80 инчи.Шасија Ширина : 14.57 инчи.Панел Ширина : 9.45-11.81 инчи.Должина на кабелот за напојување : 70.86 инчи.Пакување големина : 920*410*360 мм (36.22*16.14*14.17 инчи).Бруто тежина : 15 кг (33.07 lbs). ☀️Пакет се Вклучени : 1 x Електрични steamer. 2 x Испарување капа. 2 x Цевки. 1 x Литургија. 1 x Заградата. 4 x Тркала. 1 x Настава.

Кон својствата

Производи во категоријата