Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Bluetooth Слушалки + Случај за Samsung Z Флип 3 5G 2021 Shockproof Dual-Слој со Потпирач Тешки Солиден Браник Оклоп Покрие Тешко PC Анти-Лизга Гумени Тенок Трајни Заградата Заштитна Обв?

Bluetooth Слушалки + Случај за Samsung Z Флип 3 5G 2021 Shockproof Dual-Слој со Потпирач Тешки Солиден Браник

DEN 743.76
 

Производот е достапен
Достапност

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Супер-Компатибилност-Дизајниран】Специјално за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021. Поддршка за Безжично Полнење, Лесно Полнење, Без Отстранување на Телефонот Случај. 【Флип Заградата Функција Дизајн】Jelanry Наменета за Samsung Галакси Z Флип 3 Направен од висок квалитет на Алуминиум алуминиумски материјал, иновативни флип Прикажување на Потпирачот дизајн сите за вашата подобро секојдневна употреба искуство.Со Прикажување на Потпирачот,, слободни вашите раце во секое време. 【Извонредно Звук на Слушалки со Микрофон за Спорт】Jelanry безжични слушалки стерео звук квалитет и дизајн ви дава совршен звук, и може да се почувствува на повеќе реални музика.Jelanry бучава поништување на слушалки, филтрираат бучавата во позадина, обезбедува јасно слушање искуство за телефонски повици од стабилна сигнал и пониска потрошувачка на енергија. 【Безжична Earbuds Компатибилност】Jelanry Вистински Безжична Earbuds за двете телефонски повици, музика и видео.Компатибилен за i Phone 13 Про Max/13 Мини/12 Про Max/12 Мини/11 Про Max/11 Pro/SE 2020 ГОДИНА/XR/XS Max/X/8/7/6 S Плус/6 Плус, за i Pad Мини/i Pad Pro/i Pad Ер/за Mac Book Pro 2021/Mac Book Air, Samsung Галакси Z Пати 3/Флип 3/S21/S21 Plus/S21 Ултра/S20 FE/S20/S20 Ултра/S20 Плус/S10/S9/S8/Забелешка 20/20 Ултра/A71/A52/A12, Google Пиксели 6 Pro/ 5/4 XL/3 XL, One Plus Nord N200 5 G/9 Pro/9/Nord/8/8 Pro/8 T/7/7 Pro/7 T. 【Bluetooth 5.0 Интелигентни Врска】Jelanry Bluetooth Слушалки поддржува A2 DP, AVRCP, HFP и SPP протокол.Таа користи Enhanced Bluetooth 5.0 технологија која обезбедува стабилна брзина на пренос и вонредни слушање искуство.Jelanry Bluetooth Слушалки + Случај за Samsung Z Флип 3 5 G 2021 Shockproof Dual-Слој со Потпирач Тешки Солиден Браник Оклоп Покрие Тешко PC Анти-Лизга Гумени Тенок Трајни Заградата Заштитна Обвивка, Black Galaxy Z Флип 3 Quick Stand Pro Active Случај : Уникатен Оклоп Дизајн, двоен слој со хибридни браник, го прави вашиот телефон со извонредни looking Durable потпирач за повеќе гледање angles Perfect контрола на вашиот hand Tactile копчето cutouts и пристаништа за лесно access Warm Совети : 1.Оваа точка НЕ се вклучуваат екран заштитник!!2.Овој Телефон Случај САМО се Вклопуваат за Samsung Галакси Z Флип 3.3.Овој производ е подигната околу рабовите на екранот, кои може ефикасно да се заштити мобилен телефон екран, ве молиме да бидат сигурни да се купи.4.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние сме среќни да им помогне.Безжична Earbud Bluetooth 5.0 Слушалки, Hi Fi Стерео Моќен Бас вградениот Микрофон за во Уво Earbuds, со 24 ЧАСА Полнење Кутија Изведба Слушалки, Спортски Слушалки за i Phone, Android Package се вклучени : 1 x Оклоп Случај со Стојат Заградата за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G.2 парчиња x Безжична Earbuds1 x USB C Полнење Cable2 x Екстра Силикони Tips1 x Упатство (англиски верзија вклучени) Jelanry 100% -Голема Услуга^_^.

Кон својствата

Производи во категоријата