Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SHIELDON Случај за Галакси S21 FE 5G, Вистинска Кожа S21 FE Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка Носителот Магнетни Folio Заштитна Маска Потпирачот Компатибилен со Гал

SHIELDON Случај за Галакси S21 FE 5G, Вистинска Кожа S21 FE Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка

DEN 743.76
 

Производот е достапен
Достапност

КОМПАТИБИЛЕН СО Галакси S21 FE 5 G (6.4", 2022 Порака) САМО.НЕ се вклопуваат Галакси S21 6.2" или други телефони.Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон пред ставање на ред.ВИСТИНСКА КОЖА s само за Галакси S21 FE 5 G 6.4-инчен (2022 Порака).Q2 : Може телефон носителот случај да бидат отстранети од надворешниот кожа маска?.А2 : ентериерот мека TPU случај се лепат на надворешната кожа.Така телефонот носителот случај не може да биде отстранета од надворешниот кожа капак.Q3 : Она што е на кожа?Е ова Вистинска кожа?.A3 : Да, SHIELDON кожа случаи се прецизност направени од горниот слој вистински cowhide кожа.Ентериерот на носителот на случај е направен од мек TPU кои не би нула границата на вашиот телефон кога преземањето на случај на исклучување.Ви дава мазна чувство и сеопфатна заштита.Q4 : дали Е ова RFID Блокирање паричникот?.A4 : Да, картичка слотови се дизајнирани со RFID оклопна технологија која може да го блокира RFID сигнали и заштита на лични податоци од неовластен скенери.

Кон својствата

Производи во категоријата