Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Јогурт Случај за iPhone Xs, Компатибилен со iPhone X, Вистинска Кожа Паричникот за iPhone Xs/X, 5.8-инчен Браун

Јогурт Случај за iPhone Xs, Компатибилен со iPhone X, Вистинска Кожа Паричникот за iPhone Xs/X, 5.8-инчен Браун

DEN 743.76
 

Производот е достапен
Достапност

САМО компатибилни со i Phone Xs, и компатибилен со i Phone X, 5.8-инчен. (НЕ одговара други телефони) ве Молиме бидете сигурни да проверите со вашиот модел на телефон пред ставање ред.Секој случај е рачно изработени во нашата работилница, тоа е уникатен.Природна кожа со изглед и чувство на допир, 100% Вистински Кожа, Полна-жито кожа, Кравата се Сокрие.На Фотографиите и на случај може да има некои боја разлика поради користење на вистинска кожа.Природна Кожа и рачно изработени Производ Не е совршен.Бренд : Јогурт Секоја серија на кожа е мала различни , плус поради камерата светлина, вистински кожа случај може да има некои боја разликата со листа на слики , ве молиме имајте во предвид.Нашата кожа случај е рачно изработени, тоа може да има мали грешки понекогаш, ве молиме да се разгледа тоа е прифатливо .Како што е случај е симетрич-ност и отстапување на магнетното затворање копчето , тоа може да биде вештачки прилагоди .Тоа е изработени од природна кожа, не може да бидат мали брчки, црни дамки, вдлабнатини, лузни, нерамна боја, и очигледно гребнатини на површината..Тие се сите нормално, тоа не е дефект на објектот.По некое време, масло од нашите раце ќе се инфилтрираат во кожа, бидејќи на долгорочна употреба, ќе стане помазна, glossier, и текстура, исто така, ќе стануваат се повеќе очигледни, па затоа секој од нашата кожа случаи е посебна, Тие имаат свој сопствен стил.

Кон својствата

Производи во категоријата