Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13, RFID Quilted Кожа Crossbody Паричникот Случај за Жените Shockproof Случај Компатибилен со iPhone 13, 6.1 Инчи-Црна

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13, RFID Quilted Кожа Crossbody Паричникот Случај за Жените

DEN 743.76
 

Производот е достапен
Достапност

✨БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА СЕ ВКЛОПУВА!Специјално дизајниран да се вклопуваат во i Phone 13 (6.1-инчен дијагонала големина на екранот) со покрена усни заштита на вашиот екран и камера. ✨БЕЗБЕДНО и СИГУРНО Zip за прицврстување на држачот на паричникот случај направени од RFID блокирање материјал чува вашите картички и готовина на дофат на вашите прсти. ✨ВАШИОТ ТЕЛЕФОН, ВАШИОТ НАЧИН Никогаш не се ископа круг во кеса за телефонот повторно.Можете да го носат овој телефон случај како спојки со врвка за околу рака или одат слободни раце со crossbody рака. ✨ОТВОРЕН ЛИЦЕ ДИЗАЈН Лесен за употреба со размена на инстант пристап, едноставно ги собереш вашиот телефон за да читате порака, направете фотографија или упатите повик. ✨ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Бесплатен замена или рефундирање во рок од 180 дена за било какви услови.

Кон својствата

Производи во категоријата