Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
DOGGYZSTYLE 2 Пакет Куче Фустани Девојка Миленичиња Облека Сино Зелена Plaid Принцеза Здолниште Пролет Лето Туту Чипка Роденден Партија Фустани за Кученце Мачки Мали Сред?

DOGGYZSTYLE 2 Пакет Куче Фустани Девојка Миленичиња Облека Сино Зелена Plaid Принцеза Здолниште Пролет Лето

DEN 352.56
 

Производот е достапен
Достапност

【2 ПАКЕТ ФУСТАНИ ЗА ПЕТ】ќе добиете 2 парчиња куче фустани со различни светла боја, blue +green, blue+жолта.Симпатична plaid принцеза фустан.Совршен за секојдневна облека, празници и фотографии. 【МЕК МАТЕРИЈАЛ】Дише лесна и мека памучна мешавина материјал куче се облекуваат.Без ограничување,како што е удобно како не се облечени.Најдобро за лето миленичиња облека. 【Совршен Подарок за вашата прекрасна Милениче】добра идеја за кучиња, мачки, особено за крзно бебе има алергија на некои прашања, кои првенствено го спречува него/неа од чешање. 【Широк апликации】Лето облечи за мали кучиња се погодни за лица/плажа и други фестивал прилики;ncluding секојдневно носење, роденден, фотографија, свадба, церемонијата, фестивал, одмор, итн. 【Големина Информации】 : XS, S, M, L, XL, ве Молиме проверете ја големината информациите подолу внимателно пред да го стави на ред.Можеби вашето бебе обично се носат големина мали облека, но тоа не значи дека сите мали големина на облека ќе одговараат за нив.Ве молиме мерка должина,вратот и градите на вашето домашно милениче.Тоа е подобро да се избере џемпер големина врз основа на градите на вашето домашно милениче.XS(X-Small) Должина на 18-22cm/ 7.08-8.66 - Градите 28-32cm/11.02-12.60 - Тежина за пет 1-1.5 kg /2.20-3.3 LB.S(Small) Должина на 23-27cm/ 9.06-10.63 - Градите 36-40cm/14.17-15.75 - Тежина за миленичиња 2-3kg /4.40-6.6 LB.M(Medium) Должина на 28-32cm/ 11.02-12.60 - Градите 40-44cm/15.75-17.32 - Тежина за пет 3-4.5 kg/ 6.6-9.93 LB.L(Large) Должина 33-37cm/ 12.99-14.57 - Градите 44-48cm/17.32-18.90 - Тежина за пет 5-6kg /11.02-13.22 LB.XL(X-Large) Должина 38-42cm/14.96-16.54 - Градите 52-56cm/20.47-22.05 - Тежина за пет 6.5-8kg/14.33-17.64 LB.

Кон својствата

Производи во категоријата