Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Солиден и Тешки Holster Торбичка W/Метал Спојувалка за Каиш, Одговара на Алкател 7/ Т-Мобиле REVVL 2 Плус / 6062 со Тенок-Одговара Случај На Уредот - TB (Најлон -Вертикална)

Солиден и Тешки Holster Торбичка W/Метал Спојувалка за Каиш, Одговара на Алкател 7/ Т-Мобиле REVVL 2 Плус /

DEN 307.20
 

Производот е достапен
Достапност

Внатрешни Димензии : 6.70 X 3.35 X .62 во Вклопува Алкател 7/ Т-Мобиле REVVL 2 Плус / 6062 со Тенок Случаи.Вертикална Солиден и Тешки Најлон со полимери за нечистотија отпорност и издржливост.На торбичка може да биде безбедно е прикачена на вашиот појас со своите трајни Метална Спојувалка за Каиш.Ергономски Дизајн за совршено се вклопуваат Направени во Sylmar Калифорнија, САД.Ентериерот Мека чувствува ткаенина штити екранот Лесно ослободување ретки земни neodymium магнетни затворање систем.Ова е многу погодна за професионалци, кои се секогаш во движење, како што се инженери, архитект, градежните работници, воена, механика ,првиот responders, дизајнери, plumbers, градители, пожарникари, службеници за спроведување на законот, чувари и сл.Заштитете го вашиот паметен телефон од нечистотии, прашина, гребнатини и со елегантни, црна, Turtleback Компатибилен со Алкател 7/ Т-Мобиле REVVL 2 Плус / 6062) Торбичка Случај!Направен од лесен и трајни најлон, овој случај е направен за да се вклопи голи, вашиот уред и другите мобилни модели со тенок обвивка профили.Својата магнетна затворање систем држи телефонот во место на вашиот колк, каде што тоа е лесно достапен.Својата магнетна затворачи употреба ретки земни neodymium магнети за оптимална безбедност.Без разлика што и да активност правиш, ова Turtleback Случај останува во место, и тоа го прави вашиот паметен телефон.Тоа, исто така, има најлонска надворешноста со мека чувствува внатрешни работи.Премиум најлон надворешноста го штити вашиот електронски уред од инциденти и гребнатини.Додека мека чувствував го задржува прашина и нечистотија далеку од екранот на телефонот.За лесно отстранување, случајот го отвори на врвот на страни за грчевито држејќи се за вашиот паметен Телефон.Покрај тоа, тој има флеш метал спојувалка за каиш завиткани во царински кожа за дополнителна удобност.Нашите holster торбичка случај е дизајниран и направен во САД.Зошто се решат за помалку?Инвестираат на веродостоен и обезбедени обвивка.Уживајте максимална заштита со Turtleback Случај денес!Вашето задоволство е да се гарантира.

Кон својствата

Производи во категоријата