Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Солиден, Тешки Опремени Покрие Случај W/Монтажни Ротирачки Метал Спојувалка за Каиш Одговара на LG Тера В.Н.Е 210 (Кожа)

Солиден, Тешки Опремени Покрие Случај W/Монтажни Ротирачки Метал Спојувалка за Каиш Одговара на LG Тера В.Н.Е

DEN 866.40
 

Производот е достапен
Достапност

Еден Солиден Случај - LG Тера В.Н.Е 210 Опремени Премиум Кожа.Snap дизајн за Лесна Инсталација.Лесно Пристапни Порти и Копчиња Екран Заштитник.Тешки Ротирачки и Отстранлив Метал Спојувалка за Каиш.Дизајниран и Направен во САД.Ергономски Дизајн, Едно Парче Snap дизајн за Лесна Инсталација.На LG Тера В.Н.Е 210 Монтиран Случај .Премиум врзани Премиум кожа телефон случај со ротирачки отстранлив метал спојувалка за каиш.Оваа суптилна опремени флип телефон случај ќе стане повеќето корисни додатоци.Cut-испис за пристаништа и копчиња.Заштитете го вашиот флип телефон со овој ергономски случај направени од Премиум Кожа Одделение и опремени со метални спојувалка за каиш за лесно носење.Нејзините ротирачки и отстранлив метален клип ви овозможува лесно ставајте го вашиот телефон на вашиот колк, или каде и да е повеќето удобно.Произведено во САД, Се Твое денес!!!.

Кон својствата

Производи во категоријата