Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Кожа Солиден и Тешки Holster Торбичка се Вклопува Мото E5 Плус/Мото E5 Супра /XT1924 W/Метал Спојувалка за Каиш, се Вклопуваат со Тенок-Одговара Случај На Уредот - TB (Вертикалн

Кожа Солиден и Тешки Holster Торбичка се Вклопува Мото E5 Плус/Мото E5 Супра /XT1924 W/Метал Спојувалка за Каиш,

DEN 285.36
 

Производот е достапен
Достапност

Мека обвивка на торбичка удобно перници телефонот, заштита од гребнатинки, испакнатините, и гребнатини.Добиете Вашата денес!!!.За лесно отстранување, случај има дното дупка за грчевито држејќи се за вашиот мобилен уред.Произведено ВО САД : со гордост се дизајнирани и произведени во САД.Елегантен и луксузен во дизајнот, поклопецот лесно може да се спарени со полиран панталони или селски фармерки.Неговиот ергономски дизајн го задржува вашиот телефон непроменети во внатрешноста на торбичка, дури и кога сте во движење.Користење на тешки ротирачки метал спојувалка за каиш, можете позиција на вашата направа во било кој начин сакате , обезбедување на вашиот уред безбедно за сите активности.

Кон својствата

Производи во категоријата