Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Жица Полица Divider за 19Д Lozier Гондола Полици Жица Shelving, Хром 6H

Жица Полица Divider за 19Д Lozier Гондола Полици Жица Shelving, Хром 6H

DEN 15599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа метална жица полица divider е 6 инчи висок и е дизајниран да се користи на 16 инчен длабоко Lozier гондола полица за подобро организирање на производи, спречување на предмети од ѓубрето над, подобрување на шопинг искуство и да се поедностави restocking.ДИЗАЈНИРАН ЗА LOZIER SHELVING : Придава на 16-инчен-длабоко Lozier гондола полиците со клипинг на полица преку дупки на врвот на полица.Dividers работат најдобро кога се користи во собата и/или во комбинација со појавување пред оградата.Овозможува за подобрување на малопродажба на производи на мало полиците, па дури и во навалена или надолен наклон прилагодување, бидејќи производи нема да се истури од.Јие-преку дизајн на гондола полица ограда овозможува оптимално гледање на вашите производи без опструкција, така што вашите клиенти не ќе мора да се повлече, на секој елемент од полица со цел да ја видите.Хром финиш го прави овој divider погоден за повеќето боја на гондола shelfs и мало прикажува.Lozier Гондола Полица Dividers за продажба на Мало Полица Management Grocery, алкохол, и погодност продавници треба да ги искористат предностите на гондола полица dividers од DGS Мало.Овој додаток работи со Lozier shelving за подобро да ги организирате вашите мало прикажува.Ова е 6-инчен-висока жица полица divider во хром финиш.Тоа функционира со 19-инчни-длабоко полиците.Можете да го закачите на полица е предната и задната premade дупки, овозможувајќи за лесно clip-за инсталација.Користете го поставите на овие да ги организирате вашите производи, ефикасно, како и да се спречи производи од падне на страна на екранот.Со појавување пред оградата, можете повеќе да се елаборира покажува дека ги искористат предностите на гондола полиците " различни аглеста позиции.Полица dividers исто така во голема мера да се намали износот на времето потребно за restocking.

Кон својствата

Производи во категоријата