Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Жица Полица Divider за 22Д Lozier & Madix Гондола Жица Shelving, Хром 6H

Жица Полица Divider за 22Д Lozier & Madix Гондола Жица Shelving, Хром 6H

DEN 16799.76
 

Производот е достапен
Достапност

Оваа метална жица полица divider е 6 инчи висок и е дизајниран да се користи на 22 инчи длабоки гондола полица за подобро организирање на производи, спречување на предмети од ѓубрето над, подобрување на шопинг искуство и да се поедностави restocking.ДОБРО ЗА LOZIER ИЛИ MADIX ПОЛИЦИ : Придава на повеќето 22-инчен-длабоко гондола полиците со Lozier и Madix.Тие се закачи за полица со клипинг на полица преку дупки на врвот на полица.Dividers работат најдобро кога се користи во собата и/или во комбинација со појавување пред оградата.Овозможува за подобрување на малопродажба на производи на мало полиците, па дури и во навалена или надолен наклон прилагодување, бидејќи производи нема да се истури од.Јие-преку дизајн на гондола полица ограда овозможува оптимално гледање на вашите производи без опструкција, така што вашите клиенти не ќе мора да се повлече, на секој елемент од полица со цел да ја видите.Хром финиш го прави овој divider погоден за повеќето боја на гондола shelfs и мало прикажува.Користете Мало Полица Dividers за Уникатен Екранот Идеи & Намали Restocking Труд Costs DGS Мало нуди различни гондола shelving додатоци за да помогне за подобрување на изгледот на вашата мало прикажува, вклучувајќи линија на гондола полица dividers.Тие работат со Lozier и Madix полиците за да се обезбеди уредни договори за вашата стока.Ова е 6-инчен-висока жица полица divider наменета за 22-инчен-длабоко гондола полиците.Тоа доаѓа во хром финиш.Планината ова на вашата полица со користење вториот е premade дупки за лесна инсталација.Сет од овие може да се задржи производи во место, спречувањето на нередот и spillage.Со појавување пред оградата, можете да креирате уникатен покажува дека се жалите до корисници.

Кон својствата

Производи во категоријата