Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Raquel Велч Браво Рамо Должина Слоевит Удобност Капа Перика, Ѓумбир Русокоса со Hairuwear

Raquel Велч Браво Рамо Должина Слоевит Удобност Капа Перика, Ѓумбир Русокоса со Hairuwear

DEN 290.40
 

Производот е достапен
Достапност

100% Remy човечки полн cuticle коса што била трета страна тестирани, рачно одбраната, уверение.Затоа што сите кутикулите работат во иста насока, косата е помека на допир и природен изглед.Француски Подготвени Monofilament Врвот.Минимална обработка допушта на косата да се одржи својата lustrous сјај и еластичност. 100% Рака-заврзана База.Секој ќе навиваат за овој класичен слоевит убавината тоа е ништо, но обичните.Браво е прецизност намали направен со прекрасни 100% човечка коса, која е совршено платно за да креирате бескрајни фризури.На Туристи кои бараат луксуз Чипка Пред без напор ви дава изглед на вашата косата и раката-заврзана monofilament врвот креира изгледот на вашиот сопствен раст на косата, каде што дел тоа!.

Кон својствата

Производи во категоријата