Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

100% Remy човечки полн cuticle коса што била трета страна тестирани, рачно одбраната, уверение.Затоа што сите ку

1.Не треба хемиски третман и боење, нема да предизвика штета на вашата коса и здравјето на луѓето; мека, м�

Материјал : Висок Квалитет на Топлина Отпорни влакна, синтетички, изглед и се чувствуваат како природни,

Количина: вкупно 20 парчиња во секој пакет ,две за секоја боја.Должина:Прибл 55cm (21.6 Инчи) Клип е ширина : �

целосна главата бонд.Лесно да се отстрани за користење на било лента лепило растворувач како C22 Без Сјај

Snap тип клипови за да се направи клип во екстензии за коса или перики Може да се користи за човечка коса и

100% Kanekalon Влакна, Мала земја богата со култура и разновидност.Нашата колекција обезбедува на различни те�

Материјал : 100% Висок Квалитет на Топлина Отпорни на Синтетички ТоплинаОтпор Влакна (Температура : 270300 Фа

Должина : 38cm / 14.96", 48cm / 18.90", 58cm / 22.83" (Прибл.).Висока температура влакна материјал, отпорни на топлина со доб

Косата Кристали се убави коса додатоци за вашата коса, опремени со Сваровски кристали.Овие кристали кос

Вистинска човечка коса, 100% меша во вашата коса!.Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или к

?Stably Клип Во Албум? Едно парче клип дизајн го прави полесно да се стави на.Го удира коса клип е тесна и вис

Фенси Возрасни Афро Кадрава Перика.Фенси кренат Новина Диско Партија Додаток.Достапни Бои : Црна, Сина, �

1【Однапред материјал】конска опашка Долга кадрава коса екстензија е направен од премиум синтетички вл�

Трае околу 2 недели.Подолго во зависност од користат.Лесно да се отстрани и да има брз да се исчисти.Мног�

Snap тип клипови за да се направи клип во екстензии за коса или перики Може да се користи за човечка коса и

Отпорност на топлина : 300℉350℉ или 180200℃.Мазна.Измијте ја Со Шампон И средство за смекнување На Водата По �

Текстура Природните : Направен од најсветлите мат високитемпература свила која ја прави косата меки и п

❤Материјал : 100% увезени жица влакна висока температура отпорни, мека,природни, еднократно, перат, може д

Синтетичка коса.вистински пердув во предниот дел.клипот во прилог 45см должина 1.Пердув коса и синтетичк�

Косата Кристали се убави коса додатоци за вашата коса, опремени со Сваровски кристали.Овие кристали кос

Пакување вклучуваат : 1 Pcs Шарени Коса Екстензија.Тоа се прави на superfine влакна,лесно да се стави на и полет

Внатрешниот влажни и клип дизајн, лесно за вас да се носат.Со добра еластичност на кожатаfriendly и удобен.В�

Многу свиленкаста и мека, изгледа и се чувствува како вистинска човечка коса.Природно се вклопува во ва�

Модерен bang изгледа реално, многу убава и женски.Лесно да се чисти и се носат, се вклопат за повеќето луѓе.

Во оваа прекрасна возраст, покажете ја вашата најубава себе, оваа прекрасна перика што го заслужуваат.★

Материјал : Висока Температура Жица.Димензии : Должина Околу 60см.Прилики : Дневна , Забава, Подароци ,Свад

Материјал : Висока Температура Жица.Тоа се прави на superfine влакна,лесно да се стави на и полетување,нема д�

Со добра еластичност на кожатаfriendly и удобен.Високо квалитетен материјал, мат ефект, реални и лесно да се

Пакување вклучуваат : 1 Pcs Шарени Коса Екстензија.Тоа се прави на superfine влакна,лесно да се стави на и полет

Лесно да се носат без оштетување на вашиот сопствен коса.Само треба малку шампон и средство за смекнува�