Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Видов Mitre Кутија, Дрво Митра Кутија Прецизност Рака Mitre Кутија Пластична Митра Кутија Двојно Двострано Заби - 14inch со Менгеме

Видов Mitre Кутија, Дрво Митра Кутија Прецизност Рака Mitre Кутија Пластична Митра Кутија Двојно Двострано Заби

DEN 623.52
 

Производот е достапен
Достапност

Направени од силна рециклирани пластични.Апликација за DIY дрво.Пред-edge усна во дното усвојува antiskid дизајн го прави лесен за употреба на маса.Mitre кутија има 0° агол, 22.5° агол, агол од 45° степени, а 90° агол.Популарно се користи за архитектонски детали, како што се bay windows.Погоден за нишање го видов и обезбедување на прецизно сечење.Ние сме еден производител на електроника , ние се произведе производ со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од cu Description : - Mitre кутија има 0° агол, 22.5° агол, агол од 45° степени, а 90° агол - Направени од силна рециклирани пластични.Апликација за DIY дрво - Популарно се користи за архитектонски детали, како што се bay windows - Погоден за нишање го видов и обезбедување на прецизно сечење - Пред се на работ усна во дното усвојува antiskid дизајн го прави лесен за употреба на table Specification : - Материјал : ABS пластика - Боја : портокал - Големина(12inch) : 29.5 x 5x 9cm/само 11,6 x 2.0 x 3.5 инчен Големина(14inch со менгеме) : 35x 10x 6.5 см/13.8 x 3.9 x 2.6 инчен Големина(14inch) : 31x 12.5 x 8cm/12.2 x 4.9 x 3.1 inch Package Вклучува : 1 парче Mitre box Note : бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради рака тест.

Кон својствата

Производи во категоријата