Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
homozy Лесни 2 Двострано Рака Видов Машина Дрво Столарија Средување на Дворот Arborist Тврдо Намали Алатки

homozy Лесни 2 Двострано Рака Видов Машина Дрво Столарија Средување на Дворот Arborist Тврдо Намали Алатки

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

3 работ Површината мелење , 3 пати побрзо сечење , мазна површина сечење.Двострано машински остри виде ножот : 9 TPI погоден за надолжни сечење, 12 TPI погоден за попречно сечење.SK5 челик сечилото дебелина е за 0.83 мм , со силна флексибилност и отпорност на абење.Рака видов има широк спектар на апликации , погоден за градина , дрво , сува и влажна дрво , ПВЦ ABS пластика цевки за машински , светлина и пригоден , повеќе труд за заштеда.Лесно да го замени на сечилото со свртување на завртката.Опис : Рака видов има широк спектар на апликации , погоден за градина , дрво , сува и влажна дрво , ПВЦ & ABS пластика цевки за машински , светлина и пригоден , повеќе труд за заштеда . - SK5 челик сечилото дебелина е за 0.83 мм , со силна флексибилност и отпорност на абење . - 3 работ Површината мелење , 3 пати побрзо сечење , мазна површина сечење . - Лесно да го замени на сечилото со свртување на завртката - двострано, пила остри виде ножот : 9 TPI погоден за надолжни сечење, 12 TPI погоден за попречно сечење.Спецификација : - Материјал : Челик - Size : 650x74 mm/25.59x2.91 инчен - Вкупна должина : 650 mm/25.59 инчен - се Справи со должина : 332 mm/13.07 инчен - Видов должина : 318 mm/12.52 inch Package Вклучува : 1 Парче Двојно Sided Handsaw Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

Кон својствата

Производи во категоријата