Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Свилен ZUBAT Arborist Професионални Рака Видов 330mm XL Заби

Свилен ZUBAT Arborist Професионални Рака Видов 330mm XL Заби

DEN 2215.68
 

Производот е достапен
Достапност

Свиленкаста е Професионална Серија Zubat Arborist издание. 13-инчен/330mm нож должина (1.5 мм дебел).Целосна танг сечилото направени со заштитен Јапонски челик повторно во потрага за максимум перформанси & ефикасност видов ова е за вас.На Zubat серија обезбедува професионална, тешки-должност, моно-изградена нож кој овозможува поголема сечење со помалку напор.Достапен во 4 различни сечилото должини : 240mm, 270mm, 300мм, 330mm.За било кастрењето на работа или за да се справи со големи гранки, Zubat Професионални е единствен избор.

Кон својствата

Производи во категоријата