Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
GreatNeck 74003 15 Инчен Агресивни Заб Handsaw, Алуминиумска Рамка, Дрво Видов, Гранка Машина, ПВЦ Машина, Дрво Видов, Handsaw за Дрво, Рака Видов за Дрва

GreatNeck 74003 15 Инчен Агресивни Заб Handsaw, Алуминиумска Рамка, Дрво Видов, Гранка Машина, ПВЦ Машина, Дрво

DEN 791.52
 

Производот е достапен
Достапност

НАМАЛУВАЊА БРЗ : Дрво сечење пили функција 9 забите по инч/10 точки по инч за доставување на груба намали; Три-bevel заб дизајн за побрзо, поефикасно сечење дрво; Дрвен карактеристики длабоко gullets за брза и ефикасна дрво чип отстранување.ИЗДРЖЛИВИ МАШИНИ за ВИДОВ : Индукција појачани 1 MM SK-5 челик виде ножот за да се обезбеди трајност и ' рѓа отпор; Топ-of-the-линија алуминиумска рамка; Ова е долготраен дрво видов од компанија која е позната по производство на високо квалитетни рачни пили за дрво.УДОБНО ДА го КОРИСТИТЕ : Мали дрво видов карактеристики на композитниот против пролизгување удобност рачка за намален рака замор; Иверица рака видов има Голема Guard обложени ножот за да се намали триењето; Брзо и удобно рака видов за дрво.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Нашата handsaw за дрво карактеристики изградена-во 45° и 90° агол ознаки за водени сечење, како и 12 инчен владетел на задната страна од упатство видов за мерење и точни намалувања; се Направи брзо, прецизно парчиња со овој handsaw за дрвја.ШИРОКО КОРИСНИ ВИДОВ : Нашата страна пили за сечење дрва, исто така, се справи со голем број на други сечење задачи; Користете за градинарство, сечење дрво гранки, дури и сечење на ПВЦ цевки; Намалувања fasters од други пили, останува остра, и стои до сите видови за сечење задачи.Голема Вратот 74003 15" АЛУМИНИУМСКИ HANDSAW.

Кон својствата

Производи во категоријата