Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SWEETV Барок Кралицата Круни - Кристал Свадба Круни и Tiaras за Жените, Костим Партија Коса Додатоци со Gemstones

SWEETV Барок Кралицата Круни - Кристал Свадба Круни и Tiaras за Жените, Костим Партија Коса Додатоци со Gemstones

DEN 864.00
 

Производот е достапен
Достапност

Додадете еден магичен допир да вашиот голем ден со носење на овие костими круни.Вие сте во потрага на сензационален и уникатен метал круни. ♕ Направена од злато metel поставување и различно обоени камења, овие tiaras карактеристики во барок стил со гроздобер и различни шарм.Најдобар костим тиара за ноќта на Вештерките. ♕ Големина : Прва Круна е прибл. 2.4" во висина, 4.7" во дијаметар; Друг Круна е прибл. 2.56 инчи во висина, 5.71 инчи во дијаметар. ♕ Безбедност : метал круна е со висок квалитет, блиску како полн круг за совршено се вклопуваат.Pin циклуси под круната за дополнителна безбедност. ♕ Совршен за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, Костим партија или од било која друга посебна прилика. · На пенливи кристал светла сјае како дијамант и ги задоволува вашата фенси сон. · Под круната база постојат четири циклуси кои ќе ви овозможи да се зацврсти во вашата коса со боби иглички.User-friendly прилагодливи дизајн го прави совршено се вклопуваат. · Ремек-дело носи од вашиот благородништвото, и вашиот избор надополнува нашата енергија. - Ремек Дело Носи Од Вашиот Благородништвото, И Вашиот Избор Надополнува Нашата Енергија!!! -. · Рачно изработени Дела Овој гроздобер Златен ноќта на Вештерките круна е оригинален дизајн целосно рачно изработени од страна на SWEETV.Секоја убава страна жичен headpiece со висок квалитет на кристали и мониста. · Премиум Квалитет Сите се направени од најдобрите материјали што би можеле да се најдат-па така тие се доволно тешки да се соочи со години се носат и изгледа прекрасно за годините што доаѓаат.

Кон својствата

Производи во категоријата