Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SWEETV Кристал Tiaras и Коронки за Жени, Свадба Тиара за Невестата, Роденден Круната за Возрасни, Кристал Коса Додатоци за Quinceanera Церемонија Матурска

SWEETV Кристал Tiaras и Коронки за Жени, Свадба Тиара за Невестата, Роденден Круната за Возрасни, Кристал Коса

DEN 864.00
 

Производот е достапен
Достапност

♕ Додадете еден магичен допир да вашиот голем ден со носење на овие костими круни.Вие сте во потрага на сензационален и уникатен метал круни. ♕ Направена од злато metel поставување и различно обоени камења, овие tiaras карактеристики во барок стил со гроздобер и различни шарм. ♕ круна дизајн натпревари со позлатени метал чија површина е преплавен со јасни рачно изработени кристал носи најдоброто во овој кралицата круна. ♕ Безбедност : метал круна е со висок квалитет, блиску како полн круг за совршено се вклопуваат.Pin циклуси под круната за дополнителна безбедност. ♕ Совршен за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, Костим партија или од било која друга посебна прилика. · На пенливи кристал светла сјае како дијамант и ги задоволува вашата фенси сон. · На крајот од тиара постојат два циклуси кои ќе ви овозможи да се зацврсти во вашата коса со боби иглички.User-friendly прилагодливи дизајн го прави совршено се вклопуваат. · Ремек-дело носи од вашиот благородништвото, и вашиот избор надополнува нашата енергија.Совршен за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Свадба, Костим партија или од било која друга посебна прилика.

Кон својствата

Производи во категоријата