Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
5A Ниво Кубни Циркони CZ Свадба Булчински Тиара Круна Diadem Жените Коса Додатоци Накит CH10070

5A Ниво Кубни Циркони CZ Свадба Булчински Тиара Круна Diadem Жените Коса Додатоци Накит CH10070

DEN 864.00
 

Производот е достапен
Достапност

Целосна CZ свадба тиара круна,свадба коса додатоци,не кристал.Направени со 5 A Ниво кубни циркони,микро-отвори-поставување на висок квалитет тиара,многу светкавиот.Материјалот е бакар, вистински platinum позлатен, не е лесно да исчезнат, многу светли.На hight е 1 инчи, Со дијаметар е 5 1/3 инчи.Висина на центарот : 1 инчи.Дијаметар : 5 5/6inches.Тежина : 45 Грама.Поставување од страна на Микро-Отвори,се користат специјално лепила,каменот не е лесно да падне надвор.На површината и назад ќе бидат полирани, исто така, обично, другите фабрика само полиран површината.Позлата со вистински платина, сјај од родиум позлата,и не е лесно да исчезнат(сребро позлата лесно исчезнат во воздух).И метал е бакар, не легури, површината помазна од легура накит.Се користат високо квалитетни камења и посебна технологија, камења не е лесно да падне надвор.Сите се вистински фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете.

Кон својствата

Производи во категоријата